KEDİ FALI: SEVDİĞİNİZ KEDİYE GÖRE KARAKTERİNİZ BELLİ OLUYOR…

0
906

Burada resimlerini gördüğünüz kedilere dikkatle bakınız. Onları şöyle bir gözden geçirdikten sonra yeniden ve teker teker ele alınız ve içlerinde en çok hoşunuza gideni seçiniz. Bundan sonra sonuçları inceleyiniz.

Aldığınız sonuçlar size kendinize ait psikolojik gerçekleri gösterecektir. Testi kendi üzerinizde denedikten sonra, dostlarınızın da karakterlerini öğrenmeye teşebbüs edebilirsiniz.

1.

Etrafınızdakilere iyi niyetli olduğunuz, yardım yapmaktan çok hoşlandığınız ve fedakârlıklardan çekinmediğiniz etkisini bırakmak istiyorsunuz. Hassas ve romantik, sabırlı ve sadık olduğunuzu göstermekten garip bir memnunluk duymaktasınız. Fakat anlayış, duygu ve zarifliğiniz Kendi kendinizi desteklemek kuvvetiniz bile yok, Neşeli değilsiniz ve çabuk üzüntüye kapılabilirsiniz.

2.

Başkalarının sizi dinamik kendisinden emin, güzelliklerden kendisinden emin güzelliklerden hoşlanan, asil davranışlı ve prensip sahibi bir insan olarak, görmelerini istiyorsunuz. Dikkati çekmek, saygı gösterilmek takdir edilmek hatta kıskanılmak en büyük arzunuz. Dış görünüşünüze çok önem vermektesiniz…

3.

Etrafınızdakilerin kuvvetli ve güçlü olduğunuzu düşünmelerini istiyorsunuz. “Kimse beni alaşağı edemez” tipindeymiş hissini vermek hoşunuza gidiyor. Sebepsiz gösteriler, heyecanlanmalar, dünyanın kötüye gittiği sözlerinin edilmesi, kıyametin yaklaştığı iddialarında bulunulması hoşunuza gitmiyor…

Size hayat hikâyelerini anlatmaya kalkışan kişilere fena halde kızıyor ve onlardan nefret ediyorsunuz.

4.

Güvenilir, sebatlı ve sözünde duran bir insan olarak görünmek hoşunuza gidiyor. Düşünceli ve etrafınızdakilere saygı duyan ve onların kişiliklerine önem veren bir kimsesiniz. Tembellik ve dikkatsizliğe tahammülünüz yok. Üzerinize aldığınız bir görevi başarı ile sonuçlandırmak size büyük zevk verir. İhmal düşmanınızdır.

5.

Başkaları sizi maddi rahatını düşünen ve bunun için dünyayı hiçe sayan, başka hiçbir, şeye önem vermeyen bir insan sanıyor. Fakat vurdumduymazlığınızla sizde etrafınızdakilere bu etkiyi yapmaktasınız. Çok fazla insanla tanışmak, bol bol eğlenmek ve masraf etmekten çekinmeyen bir tipsiniz. Üzüntü, hayal kırıklığı veya kavga hiç hoşunuza gitmiyor. Sizin dünyanız dertsiz insanların dünyasıdır.

6.

Başkaları sizi düşüncesizce hareket eden ve atılgan, haylaz, etrafına zarar vermekten hoşlanan, maymun iştahlı bir kimse sanıyor. Kumardan çok zevk duymaktasınız. Fakat çocuksu sevimliliğiniz, canlılığınız ve çekiciliğiniz sizden hoşlanılmasına yardım ediyor. Gülmekten hoşlanmakta, günü gününe yaşamaktan ve aklınıza geleni yapmaktan zevk duyuyorsunuz. Çabuk dost kazanmasını da biliyorsunuz.

CEVAP VER