YAZI DİZİSİ: Erkek Doğup Kadın Yaşayanlar (Cahit Karakoç – İsabella) 02

0
406

DOKTOR GÖZÜYLE

NEDEN KILIK DEĞİŞTiRİYORLAR?

Kadının erkek, erkeğin de kadın giysi ve çamaşırlarını giymekten haz duyabilmektedir. Böyle hastalardan ancak küçük bir bölümünün daha ileri aşamalara gelmiş olduğu araştırmalarla, saptanmıştır. Bu hastaların ilginç yönü, hiç bir ilişkiden genellikle tat almamaları, buna karşılık da karşı cinsin kılığına girme yoluyla değişim istemeleridir.

Kılık değiştiriciliğinin birçok sebepleri arasında en önemlileri şunlardır: 1) Kılık değiştiricilik, gelişimin yarıda kalmasından, kişide hem erkek, hem dişi fiziki hormonal, ruhsal özellikleri bulunmasından doğar, 2) Bir takılmadır. Kız çocuk isteyip erkek çocuk sahibi erkek çocuk isteyip kız çocuk sahibi olan bazı ana babaların, çocuklarını karşı cinsin kılığında görmek istemelerinden doğan olaylar, bu takılmayı yaratır 3) Aşırı bir fetişizm biçimidir. Belli bazı giyecek ve maddelere cinsel tutku besleme sapkınlığının bir türüdür.

***

Gerçek adı Cahit Karakoç’tu. Ve ameliyatla kadın olmadan önceki takma adı ise Güngör Erdi idi. Ameliyatla cinsiyet değiştirip kadın olduktan sonra ise Cahit Karakoç, İsabella adını almıştı. Cahit Karakoç yıllarca Güngör Erdi adıyla ameliyatsız bir kadın olarak birçok erkeği peşinden koşturmuş, ancak bu yıl içinde ünlü menajer Senir’in himayesinde Ankara’da cinsiyet değiştirmişti. Ameliyatla cinsiyet değiştirmeden önce erkek olarak başından iki evlilik geçiren takma adlı İsabella son derece ihtiraslı ve para kazanma hırsı içinde yaşamıştı.

Evlendiği eşlerinden biri ayrılmamak için intihara teşebbüs edip, “kadın olsan da senden boşanmam” demişti. İsabella’nin ameliyatla kadın olmadan önceki ilginç bir olayı da, kendini gerçek bir kadın gibi yutturup, bu arada da bir çocuk doğurmuş gibi göstermesiydi. Bu hayali çocuk doğurma reklamlarıyla uzun süre kendinden söz ettiren İsabella’yı çalıştığı pavyonlarda tüm zengin müşteriler konsomasyona almak için adeta birbirleriyle yarış etmişlerdi. İngilizce ve İtalyanca bilen İsabella kadın olmadan önce İtalya’da “Vedet striptizci”olarak ün yapmıştı. şu günlerde gene İtalya’da striptiz yapan İsabella işini bilen bir kadın da.

Paylaş

CEVAP VER