YAZI DİZİSİ: Erkek Doğup Kadın Yaşayanlar (Naim – Nalan) 03

0
335

Nüfustaki gerçek adı Naim Erdi idi. Ve Naim Erdi doğanın ne garip bir cilvesiydi ki hem kadın, hem de erkek gibi olarak doğmuştu. Naim Erdi bir anlamda çifte cinsiyetli bir erkek-kadındı. Bu nedenle de Naim’in durumu ailesini telâşlandırmıştı. Fakat ailesi Naim’in erkek mi, kadın mı olması gerektiğine bir türlü karar verememişlerdi. Buna karşılık on yaşına kadar kız çocuğu, on yaşından yirmi yaşına kadar da erkek çocuğu olarak terbiye gören Naim Erdi bu konudaki kararını gene kendisi vermişti. Ve Naim Erdi bu kararına, göre erkekliği değil kadınlığı tercih edecekti.

Çünkü Naim Erdi ruhen bir kadın olarak yaşıyordu. Yirmi yaşına kadar çifte cinsiyetle, yaşayan Naim Erdi bu arada Nalan adıyla şarkıcılık ve dansözlük yapmış bir organizatör aracığıyla da Beyrut’lara kadar uzanmıştı. Yeni adıyla Nalan, kadın giysileri içinde Arap şeyhlerinin ilgisini çekmiş, iki yıl içinde yaşattığı kadınlığına kavuşmuş, bu arada da soluğu İtalya’da almıştı. Christin Carol adıyla Fransa ve İtalya’da striptiz yıldızı olarak çalışmış, zengin işadamlarından da evlenme teklifleri almıştı. Ne var ki Christin Carol’un yabancı bir menajerle yaptığı bir mukavekeleye göre beş yıl evlenmesi olanak dışıydı. Evlendiği takdirde Paskal adlı İtalyan menajerine ağır bir tazminat ödeyecekti. Fakat Christin Carol’un işi tıkırındaydı. Bu nedenle hiç te evlenmeye niyeti yoktu. Tüm amacı çalışıp, para kazanmak ve sinemada soyunan kadın olarak ün yapmaktı.

Kadın olduktan sonra hayatı renklenip dünyası değişen Christin Carol, bu arada dişiliği ile Yeşilçamda dikkati çekmiş, bugüne dek on beş filmde oynamıştı. Sinema oyunculuğu yanı sıra striptiz yıldızlığını da sürdüren Christin Carol uzun bir süreden beri İzmir’de turistik bir pavyonda vedet yıldız olarak çalışıyordu. Pavyon hayatında tüm konsomatrislerin korkulu rüyası olan Christin Carol şimdilerde İzmir’de cebi şişkin erkekleri peşinden koşturarak ameliyatla kadın olmanın zevkini sürüyordu.

Paylaş

CEVAP VER